Не припиняємо роботу — починаємо день з запитання ТИ ЯК?

Як би тяжко не було, завжди є ті, кому значно гірше. Андрій з перших днів війни пішов до лав ЗСУ. Працює на одному з найважчих напрямків фронту. Отримав відпустку — відвідав Батьківщину, зустрівся з друзями, один з яких, Никита, працює у тилу. Він — волонтер, неймовірно позитивна людина. Під його опікою багато родин на Херсонщині і діти, що не мають рідних, але знайшли притулок у дитячому відділенні КНП ООМЦПЗ. Спільно з членами СНТ та викладачами кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії він відвідує малечу, і завжди це свято!

Сьогодні був особливий день — разом із бійцем Андрієм завітали до тих, хто не має сім’ї. Фрукти, смаколики, ігри, спортивні змагання. Діти були щасливі від спілкування зі справжнім воїном — співали Червону калину, хвалились малюнками, грали на фортепіано. Ще одна мить, що запам’ятається назавжди.

Хочу з вдячністю відзначити організатора заходу в рамках проекту ТИ ЯК — координатора волонтерського руху Віру Домущі, активного члена СНТ кафедри студента 2-го курсу Олега Мякішева. Особлива подяка нашому воїну Андрію та волонтеру Никиті.

З турботою про ментальне здоровʼя кожного українця, колектив кафедри психіатрії, наркологіі, медичної психології та психотерапії ОНМедУ.