Навчання студентів ОНМедУ у форматі проведення оперативного лікування

За ініціативою Департаменту охорони здоров’я Одеської обласної військової адміністрації разом з Одеським національним медичним університетом розроблена стратегія щодо комунікації практикуючих лікарів зі студентами 6-го курсу та інтернами, а також вирішення проблеми кадрового дефіциту та підвищення професіоналізму майбутніх випускників.

З метою вдосконалення теоретичних та практичних навичок студентів та інтернів медичного університету на базі КП «Балтська багатопрофільна лікарня» Балтської міської ради разом з профільними експертами Департаменту охорони здоров’я ООВА відбулось навчання у форматі проведення оперативного лікування пацієнтів Балтської громади.

Інтерни отримали можливість ознайомитись із роботою опорної лікарні, реперфузійного центру, операційними блоками, новими методами малоінвацивної хірургії та асистували під час оперативного лікування експертам Департаменту – завідувачу відділення малоінвазивної хірургії Петру Пустовойту, лікарю-хірургу Роману Вододюку та лікарю-анастезіологу Олександру Буднюку.

В свою чергу, студенти 6-го курсу мали можливість зорієнтуватися у виборі майбутньої спеціалізації, ознайомитися з особливостями роботи лікарів у сільській місцевості та з існуючими пропозиціями громади.

Працевлаштовані інтерни отримують матеріальну та соціально-побутову допомогу (новий автомобіль для лікаря амбулаторії, матеріальна допомога матері з дитиною, нове житло для медиків, соціальний пакет для молодих лікарів, тощо).