Наукою вишиваємо Україну

Cтартував проєкт «Наукою вишиваємо Україну», одним з кураторів якого є асоційований член Ради Товариства молодих вчених ОНМедУ, к. мед. н., асистент кафедри фізичної реабілітації, спортивної медицини, фізичного виховання та валеології, лікар зі спортивної медицини та фізичної і реабілітаційної медицини Олена В’ячеславівна Філоненко.
Проєкт ініційовано Радою МУ при МОН та координується Радою МУ при ООВА. Від ОНМедУ приймають участь: Філоненко О. В., Добровольський А. Л., Мазніченко Є. О., Зарецька А. В. та Лисенко А. Г., Єлісеєва Є. О., Осінцева В. І. Планується створити вишиту мапу України розміром 3х5 м, яку буде оздоблено рамою. Для цього знадобиться майже 7 км ниток різних кольорів, розділених на три частини кожна. Для створення 2 000 000 елементів вишивки приймуть участь від 50–100 майстринь- та майстрів-науковців з усіх областей. Почесне слово для офіційного старту проєкту було надано начальнику ООВА Максиму Михайловичу Марченку.
Звернулися до молодих науковців також голова Одеської обласної ради Григорій Віталійович Діденко та директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Олександр Анатолійович Лончак.
Поважні гості зробили перші хрестики на полотні Одеської області та у своєму житті.
Велика шана і подяка усім учасникам заходу!