До 100-річчя славетної кафедри

26 жовтня в спорткомплексі ОНМедУ в змішаному форматі відбулася науково-практична конференція «Актуальні питання фтизіатрії та пульмонології: інноваційні напрямки лікування туберкульозу та ХОЗЛ», присвячена 100-річчю кафедри фтизіопульмонології ОНМедУ.
Учасників конференції привітав ректор ОНМедУ академік В. М. Запорожан. Валерій Миколайович відзначив, що попри важкі часи в університеті у повному обсязі триває навчально-науковий процес, проходять конференції та тренінги. Висококваліфіковані лікарі Університетських клінік, як і раніше, надають допомогу усім, кому вона потрібна. Студенти та викладачі активно долучаються до благодійності. Успішно здійснюються міжнародне співробітництво, обмін досвідом.
«Колектив ОНМедУ вміє працювати, наші зусилля спрямовані на підготовку фахівців високого рівня, проведення наукових досліджень, лікування пацієнтів, плануємо майбутнє і втілюємо свої задуми у життя.
І нинішня конференція, присвячена визначній даті в історії університету, тому яскраве підтвердження», — наголосив Валерій Запорожан.
Відкрила конференцію завідувачка кафедри фтизіопульмонології професор Н. А. Мацегора з доповіддю на тему «100-річна історія кафедри фтизіопульмонології: від витоків до сьогодення».
Учасники конференції обговорили актуальні питання проблем лікування та профілактики туберкульозу, а також клінічні випадки цієї хвороби, пов’язані з ВІЛ-інфекцією.