Набір на програму СИЛА ЖІНОК 2024 відкрито!

СИЛА ЖІНОК – це освітня грантова програма підтримки жіночих ініціатив з обсягом фінансування проєктів учасниць 5,7 мільйонів гривень у 2024 році, спрямована на розвиток компетенцій і згуртування жінок з різних сфер задля вирішення нагальних гуманітарних викликів в громадах, посилення впливу жінок на процеси планування та відновлення.

Заявки на участь в програмі СИЛА ЖІНОК 2024 приймаються від:
– активісток та громадських діячок;
– представниць органів місцевого самоврядування;
– соціально-відповідальних підприємиць (з фокусом на підприємиць, які мають статус ВПО/займаються виробництвом товарів першої необхідності).

Кінцевий термін подачі заявок: 14 квітня 2024. Участь безкоштовна, згідно з відбором. Подати заявку: https://forms.gle/MGLnxGK8XFMSjyYg7

150 жінок та їх команд отримають освітню, експертну підтримку з фокусом на розвиток власного потенціалу для стабілізації та адаптації роботи до умов воєнного часу, налагодження існуючих та побудови нових партнерств, координацію спільної діяльності з місцевими організаціями, органами влади, бізнесом, міжнародними донорами для забезпечення ефективного реагування на виклики, пов’язані з російською агресією проти України та об’єднання зусиль для відбудови та розвитку.
✅ 50 гуманітарних ініціатив учасниць програми отримають фінансування обсягом до 114 тисяч гривень кожна. Загальний обсяг фінансування ініціатив в 2024 році – 5,7 мільйонів гривень.
✅ 50 жінок-підприємиць отримають додаткові освітні можливості, експертні консультації щодо розвитку та масштабування власної справи, можливість представити свою продукцію для замовлення в рамках програми.

Проєкт СИЛА ЖІНОК 2024 впроваджується ГО “Інститут партнерства та сталого розвитку” за технічної підтримки ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF). WPHF – це гнучкий і швидкий інструмент фінансування, який підтримує якісні заходи, спрямовані на підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використовування ключових можливостей миробудівництва.

Освітня підтримка жінок-підприємиць в рамках програми СИЛА ЖІНОК 2024 здійснюється за фінансування Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE).

Агенція європейських інновацій є партнером у цій ініціативі та долучається своєю експертизою.

КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ:
Заявка: https://forms.gle/MGLnxGK8XFMSjyYg7
Facebook: www.facebook.com/WMNpower.org
Instagram: www.instagram.com/wmnpower_ua
Детальна інформація на сайті програми: www.wmnpower.org
e-mail: [email protected]