Відбулася П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти — 2024»

З 27 по 29 березня 2024 року в режимі онлайн проходила головна подія освітньої сфери України — П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2024», організована компанією «Виставковий світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

За фаховим рівнем, змістовністю програми з найбільш актуальних питань модернізації сфери освіти, чисельністю учасників усіх ланок системи освіти Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» є найбільш рейтинговою та широкомасштабною виставкою в Україні. Її мета — згуртувати професійну спільноту педагогічних, наукових і науково-педагогічних працівників задля презентації професійних досягнень, сучасних наукових розробок і педагогічних практик, обміну досвідом, пошуку дієвих рішень щодо розвитку освіти й науки в умовах глобалізаційних викликів, обговорення нагальних питань реформування освіти. Студентам, учням й їхнім батькам виставка надала можливість отримати інформацію про особливості вступу, програми навчання, напрями підготовки та спеціальності, проходження практики, працевлаштування тощо.

Програма виставки була дуже насиченою: науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, презентації, майстер-класи, дискусійні панелі, тренінги з актуальних питань розвитку освіти за участі керівників, провідних фахівців і науковців МОН України, НАПН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», керівників закладів освіти, педагогів-практиків, виробників і постачальників засобів навчання та обладнання, а також випускників, учнів, батьків і громадськості.

Одеський національний медичний університет також ознайомив учасників заходу із власними досягненнями, можливостями та новими проєктами. За високі показники у рейтинговому виставковому конкурсі для закладів вищої, післядипломної та професійної (професійно-технічної) освіти ОНМедУ отримав Гран-прі у номінації «Міжнародна діяльність» та диплом за презентацію досягнень, активну участь і значний внесок у розвиток сфери освіти й науки України.

За перемогу в конкурсі з тематичної номінації «Психолого-педагогічний і корекційно-розвивальний супровід дітей і молоді з особливими освітніми потребами в умовах кризових викликів» університет був нагороджений золотою медаллю, а співробітникам кафедри психіатрії, наркології, медичної психології та психотерапії професору Євгену Опрі, доценту Тетяні Черновій і доценту Павлу Єрмураці були видані Сертифікати.
За вагомий внесок у зміцнення і розвиток освітнього й наукового потенціалу закладу освіти ректор ОНмедУ Валерій Запорожан був відзначений почесною грамотою.