Голова ППО студентів Михайлюк Євгеній: Важливе значення має ставлення керівництва університету до студентів.

Неодноразово до нас зверталися студенти різних курсів та факульетів з питання заселення до гуртожитків,допомоги одногрупникам, про учбові справи,проведення заходів ,тощо.Та завжди команда ,сформована Запорожаном В.М. ,прислухалася до студентів,йшла на зустріч і знаходила рішення багатьох питань та завжди була відкритою до розмов.
У скрутні часи ,коли студенти стали жертвами рейдерського захвату, адміністрація університету завжди знаходилася поруч та допомагала студентам.Разом с профспілкою студентів ,найшвидшим шляхом, організувала безкоштовні обіди для жителів гуртожитків які були повністю відключені від газопостачання.
Особистість людини характеризують його дії і вчинки.
І саме тому ,студенська спільнота впевнена що знаходиться під надійним захистом, і навчається в найкращому медичному університеті країни завдяки Запорожану В.М. і команді,яку він сформував.