Міжнародна конференція «Сучасні методи лікування в клінічній онкології»

31 березня 2018 року у прямому ефірі Українського Народного Телебачення пройшла міжнародна конференція «Сучасні методи лікування в клінічній онкології», присвячена передусім проблемам канцероматозу очеревини, циторедуктивній хірургії та внутрішньочеревній гіпертермічній хіміоперфузії (HIPEC). Новітніми досягненнями у лікуванні занедбаних стадій раку яєчників, шлунково-кишкового тракту обмінювалися кращі спеціалісти з клінік Греції та України. Досвід Університетської клініки ОНМедУ представили онкохірурги кафедри хірургії №4 з курсом онкології під керівництвом професора Ткаченко Олександра Івановича. Іноземні фахівці зазначили високий рівень надання сучасної медичної допомоги вітчизняними лікарями.

Нагадаємо, що за ініціативою ректора ОНМедУ, академіка НАМН Валерія Миколайовича Запорожана з 2016 року одними з перших на Україні спеціалісти клініки займаються гіпертермічною хіміоперфузією на апараті RanD Performer HT. На сьогоднішній час накопичено чималий досвід, клініка продовжує допомагати онкологічним хворим, проблеми яких декілька років тому признавали невиліковними.