Відкрита лекція від керівниці Академії НСЗУ

22 квітня 2024 року в Одеському національному медичному університеті виступила Євгенія Мельник – керівниця Академії Національної служби здоров’я України з відкритою лекцією для здобувачів магістерської освітньої програми «Управління охороною здоров’я та фармацевтичним бізнесом» спеціальності 073 «Менеджмент». Тема лекції: «НСЗУ як стратегічний закупівельник меди чних послуг».

Здобувачі мали можливість детально ознайомитися з особливостями побудови системи фінансування національної системи охорони здоров’я і принципами діяльності Національної служби здоров’я України як стратегічного закупівельника медичних послуг, програмою медичних гарантій та механізмами взаємодії медичних установ та НСЗУ. Лекторка розкрила питання зміни підходів до фінансування медичних послуг, стратегічних засад взаємодії НСЗУ і медичних установ, ціноутворення за пакетами медичних послуг.

За останні роки в українській системі охорони здоров’я відбулися суттєві зміни: було запроваджено Програму медичних гарантій, програму реімбурсації «Доступні ліки», створено важливі національні інституції, такі як Національна служба здоров’я України, Центр громадського здоров’я тощо. Це вагомі зміни, проте перед системою охорони здоров’я все ще постає багато викликів, про які дискутували учасники лекції.

Особлива увага учасників зустрічі була зосереджена на відкритому діалозі, особливо, відповідях пані Євгенії на питання магістрантів, а також коментарях шановної доповідачки щодо організації діяльності та фінансування медичних установ в умовах трансформації системи фінансування. Здобувачі, більшість з яких є практикуючими лікарями, отримали практичні рекомендації щодо удосконалення роботи медичних установ у межах співпраці з НСЗУ.

Щиро дякуємо шановній пані Євгенії за змістовну лекцію та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Глибоко переконані у цінності зустрічей наших здобувачів з лідерами-практиками від високоповажної професійної медичної спільноти України.

Нагадуємо, що Академія НСЗУ є офіційним провайдером безперервного професійного розвитку. Академія запрошує долучатися здобувачів вищої освіти і лікарів до цікавих онлайн курсів, вебінарів, стажувань та пропонує різноманітні можливості для медичного та адміністративного персоналу щодо підвищення їхньої кваліфікації – https://academy.nszu.gov.ua/

Приєднуйтесь до каналів Академії НСЗУ:

 Телеграм канал: https://t.me/academy_NSZU

Вайбер канал: bit.ly/3ErX5uw

Ютуб канал: https://www.youtube.com/@academynszu

Фейсбук група: https://www.facebook.com/groups/1 02991519896294?locale=uk_UA