Презентаційні заходи ОНМедУ в Білгороді-Дністровському та Подольску

Викладачі і студенти Одеського національного медичного університету в рамках профорієнтаційної роботи відвідали 16-го квітня Білгород- Дністровський, а  23-го — Подольск.

Представники медичних, фармацевтичного та стоматологічного факультетів презентували один із найстаріших в Україні медичний заклад школярам місцевих шкіл і студентам медичних коледжів.

Вони розповіли про славетну історію Одеського національного медичного університету, ознайомили аудиторію з перевагами навчання саме у ньому, закцентували свою увагу на таких аспектах, як практична підготовка у власній Університетській клініці та Багатопрофільному медичному центрі й гарантоване працевлаштування, симуляційне навчання та міжнародна академічна мобільність тощо. Фрагменти симуляційного навчання учні шкіл і студенти коледжів побачили на власні очі на проведених під час зустрічей тренінгах домедичної допомоги при травмах та кровотечах.

Крім того, під час презентації в режимі онлайн майбутні абітурієнти мали змогу задати питання про Правила прийому до ОНМедУ у 2024 році у відповідального секретаря приймальної комісії Геннадія Степанова.