Лекції для людей похилого віку

В Одеському національному медичному університеті діє Інститут третього віку для підтримки та допомоги людям старше 60 років. Робота студентів з людьми похилого віку має велике значення як для студентів, так і для літніх людей. Студенти вже другий тиждень поспіль організовують лекції. Перша із цих лекцій була проведена Деревягіним Ярославом про порушення слуху. Учасники обговорювали способи  його попередження та лікування. Наступна лекція була проведена Картакай Марією до Міжнародного дня похилого віку. Розглядалися інтерактивні аспекти та розкривалися секрети довголіття, а також міфи та реальність, пов’язані з цією темою.

Робота студентів з людьми похилого віку сприяє обміну знань та досвідом між поколіннями, допомагає літнім людям почуватися більш соціально активними та важливими, а студентам дає можливість набути цінного досвіду взаємодії з різними людьми та розвивати соціальні навички.

Активність та обізнаність учасників спільноти на лекціях викликали таке велике захоплення та задоволення у людей похилого віку, що вони з нетерпінням чекають нової зустрічі. Тому наші студенти вже готуються до наступних лекцій, планують цікаві теми для обговорення.