Тематичні заходи до 82-ї роковини трагедії у Бабиному Яру

В Одеському національному медичному університеті у зв’язку з 82-ю роковиною масових розстрілів мирного населення, вчинених гітлерівцями в урочищі Бабин Яр під час окупації Києва у ході Другої світової війни, проводяться тематичні заходи.

Протягом місяця, з 29 вересня по 29 жовтня 2023 року, проходять онлайн- заняття, підготовлені бібліотекою спільно з кафедрою суспільних наук ОНМедУ, на яких презентовано віртуальну книжкову експозицію «Бабин Яр. Трагедія 1941–1943». Здобувачі вищої освіти ознайомлюються з трагічними подіями Бабиного Яру та Голокосту на підставі історичних фактографічних даних.

Також усі охочі можуть долучитися до інформаційного та патріотично-виховного заходу «Голокост від куль», підготовленого музеєм Одеського національного медичного університету.