Курс з написання та імплементації грантових проєктів “Grant Writing Course” для українських університетів

Шановні колеги!

Із задоволенням повідомляємо, що Cormack Consultancy Group відкриває безкоштовний курс з написання та імплементації грантових проєктів “Grant Writing Course” для українських університетів.

На курсі будуть раді бачити усіх, хто прагне більше дізнатись про інструменти фінансування проєктних ідей, познайомитись з базами донорів, дізнатись про основи написання, пітчингу, бюджетування, менеджменту грантів, реалізації проектних ідей, побудови консорціумів тощо.

Курс викладатиметься онлайн англійською мовою.

Відвідавши не менше 90% занять, ви отримаєте сертифікат.

За умови успішного проходження курсу, ви також матимете змогу долучитись до Club Orizont – сервісу для нетворкінгу, побудови консорціумів, консультацій з приводу вашого проєкту, а також постійного вдосконалення ваших знань у проєктній діяльності.

Зареєструватися на курс можна за посиланням:

Перші дві групи починають навчання вже з 10 травня. Цього тижня всі зараховані слухачі отримають електронні листі із розкладом і посиланням.

Наголошуємо, що кількість місць на один потік – обмежена. Надано вже 217 заявок, тому якщо ви не отримали лист-запрошення, не засмучуйтесь, вас запросять на наступний потік, адже курс повторюватиметься.