Кафедра суспільних наук провела «Шевченківські дні»

“Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине…
От де, люде, наша слава,
Слава України!”

Колектив кафедри суспільних наук на чолі із завідувачем кафедри, доцентом Сікорською О.О. традиційно на початку березня організовує «Шевченківські дні», присвячені видатному українському поету, художнику, громадському діячу, людині універсальних обдарувань – Т.Г.Шевченку, який присвятив своє життя шануванню культури та історії України.

2 березня було проведено віршований флешмоб зі студентами І курсу 3 групи медичного факультету № 2 (викладач – доцент Подкупко-Дячкова Т.Л.). Студенти підготували вірші Кобзаря, розповідали чому саме той чи інший твір припав до душі.

5 березня під час лекції з «Історії України та української культури» студентам 7-9 груп (ан., стом.) 1 курсу міжнародного факультету (викладач – доцент Уварова О.О.) було повідомлено про постать видатного українського поета Т.Г.Шеченка. У свою чергу, студенти-іноземці поділилися своїм баченням про внесок відомих людей у розвиток національної культури та державності їхніх країн.

10 березня під час лекції з «Історії України та української культури» студенти 1-2 групи стоматологічного факультету (викладач – доцент Уварова О.О.) згадали діяльність митця у творчому есе на тему «Шевченкове слово».

11 березня зі студентами 6 групи медичного факультету № 2 (викладач – доцент Уварова О.О.) було проведено бесіду про роль Т.Г.Шевченка у становленні української нації.

Повідомлення про Т.Г.Шевченка для студентів підготували викладачі Шаніна О.С., Кулачинський М.М., Чернята Н.О.

Вірші Тараса Григоровича Шевченка – це невичерпне джерело мудрості. Написані понад століття тому поезії Шевченка актуальні й досі.