Юрій Сухін: Заборгованість по зарплатах погашена, університет повертається до штатного режиму роботи

Юрий Сухин

Відновлено конструктивну взаємодію між Одеським національним медуніверситетом і Міністерством охорони здоров’я України. ОНМедУ повертається до штатного режиму роботи. Про це на засіданні Вченої ради повідомив в.о. ректора Юрій Сухін.

Наразі кошторис університету затверджений, заборгованість по зарплатах погашена. «Це заслуга всього нашого дружнього колективу. Ми провели важкі півтора року, але попри все наш університет продовжував розвиватися і за цей час багато чого досяг. Зараз в університеті повна взаємодія з Міністерством охорони здоров’я», — звернувся Юрій Сухін до колективу.

Водночас він попередив про триваючі провокації на адресу ОНМедУ напередодні початку підготовки до виборів ректора, які будуть проведені чесно, об’єктивно і в повній відповідності до законодавства України і статуту університету. «Потрібно всім бути готовими до того, що брехня проти нашого університету триватиме. Прошу ставитися до цього спокійно. Колектив за цей час давно розібрався, де правда, а де маніпуляції», — сказав Юрій Сухін.

В.о. ректора подякував колективу за згуртовану позицію, терпіння і мужність, а також привітав з наступаючими новорічними святами: «Всі ми працюємо в ім’я процвітання нашої Альма-Матер, це наш рідний університет і наш дім».