Проректори ОНМедУ на засіданні Вченої ради: Зберігайте спокій, не вірте маніпуляціям та готуйтеся до свят

Завдяки мужності, витримці та вірності справі викладачі, лікарі та студенти Одеського медичного університету вистояли в найцинічнішій війні — проти наукових шкіл та освіти. З перемогою колектив привітали проректори ОНМедУ під час засідання Вченої ради.

Зокрема, Анатолій Сон наголосив, що багатотисячний колектив не лише захистив від руйнації свій університет, але й власне законне право самостійно обирати ректора, яке кожний працівник реалізує в день виборів. «Точкою в цій боротьбі стануть чесні вибори, після яких ми всі повернемося до мирної та спокійної праці. Ви самі оберете найдостойнішого керівника, який поведе наш університет вперед», — сказав Анатолій Сон. Він окремо висловив подяку всім співробітникам університетських клінік, яким у період протистояння прийшлось найважче.

Зі свого боку Костянтин Талалаєв закликав колектив не піддаватися провокаціям, зберігати спокій та бути  впевненими, що найскладніші випробування позаду: «Ситуація під контролем, не піддавайтеся чужим емоціям. Ми постійно здійснюємо моніторинг, є поліція, яка завжди готова попередити та зупинити протиправні дії. Зберігайте спокій і готуйтеся до свят».

Олег Тарабрін висловив впевненість в тому, що рейдерам не вдасться втілити в життя свій цинічний план та повторно заблокувати бюджет ОНМедУ: «Вони продовжують бігати міністерством, намагаючись зробити все, щоби ми не отримали чесно зароблені зарплати. Якими цинічними потрібно бути, щоби намагатися зруйнувати все, що ми з таким трудом вибороли».

Разом і тим проректор акцентував увагу на високих результатах університету, яких вдалося досягти навіть в непростих умовах протистояння. «На зустрічі Комітету європейської освіти, яка проходила в Мілані під керівництвом двох наших почесних професорів, підтвердили дуже високий рівень та теплу атмосферу конгресів і конференцій, що проводяться саме в Одесі. Наступний рік буде ще активніший, до нас завітають ще більше іноземних партнерів», — додав Олег Тарабрін.