Інструктаж про дотримання правил пожежної безпеки

На жаль, останнім часом в Одесі значно погіршилася ситуація з пожежною безпекою. Тільки останній пожар на Троїцькій, 25 забрав життя 16 осіб. І знову загинули діти! Міська влада зобов’язала Державну службу України з  надзвичайних ситуацій негайно поінформувати працівників усіх навчальних закладів міста про неухильне дотримання правил пожежної безпеки.18 грудня представник Державної служби України з  надзвичайних ситуацій Бондар Леонід Михайлович провів інструктаж із керівниками структурних підрозділів нашого вишу про дотримання правил пожежної безпеки та користування первинними засобами  пожежогасіння і евакуації людей у разі виникнення пожежі. Леонід Михайлович закликав усіх присутніх серйозно ставитися до дотримання правил пожежної безпеки, тому що від усіх нас залежить ступінь тяжкості наслідків пожежі. Зокрема, у кожному приміщенні мають бути вогнегасники у кількості згідно з вимогами чинного законодавства, ліхтарики, індивідуальні протигази. І студенти, і викладачі повинні запам’ятати найкоротший шлях евакуації. Викладач зобов’язаний знати, де знаходиться кожний студент під час занять.Тобто завжди потрібно бути напоготові, а в разі пожежі перший крок — це дзвінок у службу 101.