Найкращі кандидати поїдуть на Конгрес EBCOG безкоштовно!

Шановні колеги та друзі!

Радий Вам повідомити, що 2018 рік розпочався дуже гарною для нашої Асоціації новиною. Майже піврічні переговори та інтенсивна робота здійснена виконавчим комітетом завершилися успішним підписанням тристоронього Меморандуму про співпрацю між Асоціацією акушерів- гінекологів України (ААГУ), Європейською Радою та Коледжем з Акушерства та Гінекології (EBCOG) та групою компаній Кусум (Kusum Healthcare Private Limited). Згідно із цим Меморандумом ми будемо мати змогу сприяти поширенню європейського досвіду надання медичної допомоги жіночому населенню, а також підвищувати якість підготовки лікарів в Україні з метою наближення існуючих в нашій країні практик до діючих європейських і світових стандартів.

Для досягнення поставлених амбітних цілей запланована низка наукових, навчальних і практичних заходів на період протягом найближчих 5 років. Зокрема, передбачена можливість відправляти членів нашої Асоціації для участі в європейських освітніх заходах за підтримки групи компаній «Кусум».

Найближчий Конгрес EBCOG, як Ви знаєте, має відбутись 8-10 березня в м.Париж (Франція) (www.ebcog2018.org).

Сподіваюсь, що участь у просвітницьких заходах такого рівня дозволить нам розширити професійні контакти з колегами з Європейського Співтовариства та сприятиме безперервному професійному росту вітчизняних лікарів, викладачів, науковців та організаторів охорони здоров’я, що дасть змогу нашим пацієнтам отримувати медичну допомогу європейської якості.

 

З Повагою,
Президент ГО «ААГУ»                                                                                      Валерій Запорожан

Критерії відбору кандидатів →