5 нагод для медиків у 2018 році

Той, хто хоче, завжди знаходить можливості. Тут 5 нагод для медиків, які прагнуть навчатися нового у 2018 році. Якщо ви працюєте або вчитеся у медичній сфері, обирайте програму, що до душі та впроваджуйте нові знання для розвитку медицини в Україні.

1.Грант на дослідження від інституту раку США
Мрієте подолати одну з найстрашніших для людства хвороб? Подавайте заявку на грант від американського інституту раку! Теми досліджень повинні стосуватись основних механізмів росту клітин, перетворення клітин в пухлинні, їх метастазування.
Докладніше: https://goo.gl/5Rocxo

2.Докторська програма (ступінь PHD) у галузі охорони здоров’я населення
Для фахівців, які працюватимуть в академічній або дослідницькій сфері. Робота в лабораторіях та теоретичні тренінги дозволять поглибити знання для вирішення проблем із забрудненням повітря, ожирінням, нерівності в отриманні медичних послуг та інших. До конкурсу запрошують студентів та випускників, які мають відмінну академічну успішність, хороші знання та мотивацію.
Докладніше: https://goo.gl/YgBnUG

3.Докторська програма (ступінь PHD) з біологічних наук у галузі громадського здоров’я
Аспірантура у Гарварді. Дослідження стосуватимуться глобальних проблем в галузі охорони здоров’я і, зокрема, імунології та інфекційних хвороб (малярії, туберкульозу, ВІЛ); забруднення середовища (радіації, забруднення повітря, астми); взаємозв’язку генотипу та середовища (розвитку запальних процесів, стресу, епігенетики), метаболічних порушень (ожиріння, діабету, раку), біохімії харчування та її взаємозв’язок з виникненням хвороб різних систем).
Докладніше: https://goo.gl/Fp9SBR

4.Програма ім. Г. Гамфрі
Для досвідчених фахівців, що зацікавлені в розвитку лідерських якостей. Усі кандидати повинні мати щонайменше закінчену вищу освіту, не менше п’яти повних років досвіду роботи, обмежений або жодного досвіду навчання у США.
Докладніше: https://goo.gl/QxH47Z

5.The Vanier Canada Graduate Scholarship (Vanier CGS)
Програма стипендій для аспірантів у кращих вишах Канади.
Отримуючи грант, кандидат зобов’язується завершити аспірантуру не пізніше, ніж за 20 місяців. Це має бути перший докторський ступінь, включаючи MD/PhD і кандидат не повинен мати отриманого раніше докторського гранту від CIHR, NSERC, чи SSHRC.
Сума гранту – $50,000 на рік, тобто $150,000 протягом 3 років навчання у Канаді.
Докладніше: https://goo.gl/ctu88v

Підбірку підготували спільно з INgenius