Майбутні абітурієнти відвідали Музей історії університету та Анатомічний музей ОНМедУ

Продовжується знайомство випускників шкіл, які мріють стати лікарями, з Одеським національним медичним університетом. На цей раз вони відвідали Музей історії університету та Анатомічний музей.

Завідувачка Музею історії університету Тамара Левитська розповіла вступникам про історичні віхи розвитку ОНМедУ, показала музейні експонати, серед яких унікальні медичні інструменти та книги, фотографії великих вчених, що працювали в нашому навчальному закладі,  та фотографії студентів минулих років, багато з яких стали відомими вченими далеко за межами нашої країни.

Привітно зустріли школярів та провели для них цікаву екскурсію в Анатомічному музеї. Вступники із захопленням та зацікавленням ознайомились із найстарішим в Україні Анатомічним музеєм, в якому більш ніж за сто років вдалося зібрати унікальні експонати. В Україні таких музеїв нема. Є музеї у різних університетах з того чи іншого розділу, але таких, де в експозиції були  б представлені майже всі розділи анатомії, та ще й біології — подібних нема.

Відео про сьогоднішню подію дивіться за посиланням: https://www.facebook.com/volnatv/videos/633063284598647

Ще два дні триватиме знайомство вступників з Одеським національним медичним університетом. Завтра, 19 січня, о 13 годині свої двері для них відкриє Стоматологічна клініка.

Нагадуємо, що 21 січня 2022 року о 14:30 в Одеському національному медичному університеті у дистанційному режимі відбудеться День відкритих дверей.