Завершується прийом тез для участі в Науково-практичній конференції «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини»

У 2022 році медична спільнота відзначає черговий ювілей — 100-річчя з дня народження Крістіана Барнарда. Талановитий кардіохірург очолив команду лікарів, які в 1967 році провели першу в світі успішну пересадку серця. Всього за рік таких операцій було проведено близько сотні. І хоча відтоді багато змінилося в кардіохірургії як науці та практичній справі, сміливості та винахідливості К. Барнарда та його колег медицина вдячна і сьогодні.

Саме Крістіану Барнарду Одеський національний медичний університет присвячує в цьому році Науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини». Конференція відбудеться 14−15 квітня 2022 року. Але прийом тез для участі в Конференції завершується 21 січня. Встигніть надіслати свої тези за посиланням: https://forms.gle/DpNCTNzBguhHSAzB6

Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених ОНМедУ відмічають, що реєстрація тез відбувається тільки за цим посиланням.