Колективи деяких одеських вишів вирішили надати матеріальну допомогу сім’ям загиблих і постраждалим 4 грудня 2019 року в пожежі на Троїцькій, 25. Серед них — співробітники і студенти Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, співробітники Інституту морської біології НАН України, а також рятувальники, які брали участь в ліквідації пожежі.

Рада ректорів вишів Одеського регіону підтримала даний почин і закликала співробітників усіх вищих навчальних закладів взяти участь у благодійній акції.

Допомогти постраждалим і сім’ям загиблих можна індивідуальним перерахуванням коштів до цільового фонду Одеської міської ради, відкритого для надання допомоги. Реквізити:

Банк отримувача — Казначейство України (ЕАП),

Код банку (МФО) — 899998,

Отримувач — ГУДКСУ в м. Одесі Одеської області,

Код отримувача (ЄДРПОУ) — 38016923,

Номер рахунку — UA348999980000031513931015002,

КБК — 50110000 «Цільовий фонд Одеської міської ради».

Призначення платежу: «Фінансова допомога постраждалим і сім’ям загиблих у пожежі 4 грудня 2019 року в місті Одесі на вул. Троїцькій, 25».

Можливі й організовані перерахування від організації через бухгалтерію вишу. У цьому разі необхідна письмова заява співробітника про бажання перерахувати певну суму на ім’я головного бухгалтера, утримавши її з зарплати, і потім загальну суму бухгалтерія перерахує через органи Казначейства.

Інформація про благодійників і повний звіт про використання коштів, що надійшли до цільового фонду, будуть розміщені на офіційному сайті Одеської міської ради.