Федір Костєв: Вибори ректора 25 листопада пройдут безпечно для всіх учасників виборчого процесу

Вибори ректора Одеського національного медичного університету 25 листопада 2020 року пройдуть безпечно та з дотриманням всіх протиепідемічних вимог. Про це на Конференції Трудового колективу повідомив голова організаційного комітету з виборів професор Федір Костєв.

«Вибори ректора — важливий захід у житті нашого університету, і я прошу всіх поставитися до нього відповідально. Зі свого боку організаційний комітет гарантує протиепідеміологічну безпеку та дотримання всіх норм. Обов’язкові вимоги до учасників голосування: медична маска, обробка рук антисептиком при вході до дільниці, наявність документу та ручки», — повідомив Федір Костєв.

Оргкомітет та Виборча комісія з виборів ректора ОНМедУ розробили заходи протиепідемічних обмежень на виборчій дільниці, які враховують рівень епідемічної небезпеки через поширення СOVID-19.

Зокрема, передбачено розмежування потоку студентів і співробітників та односторонній рух на вхід і вихід з дільниці, візуальна розмітка для зазначення руху та відстані між виборцями не менш ніж 1,5 м. Місце роботи комісії буде обладнано захисним прозорим екраном, членів комісії забезпечать індивідуальними захисними екранами, медичними масками та достатньою кількістю кулькових ручок — для виборців, які прийдуть голосувати без них.

Чисельність одночасного перебування людей на дільниці буде обмежена для попередження скупченості. В Аудиторії №1, де відбуватиметься голосування, буде встановлено бактерицидні опромінювачі-рециркулятори. Для голосування виборців, у яких буде виявлена температура тіла вище, ніж 37,2С, буде встановлена окрема кабіна.

Вхід на виборчу дільницю дозволено виключно в медичних масках та після обробки рук на вході санітайзером. При вході в Головний учбовий корпус відвідувачі мають пройти перевірку документів, що засвідчують особу, та вказати мотивацію відвідування виборчої дільниці — виборець, кандидат, спостерігачі всіх рівнів, згідно посвідчення про реєстрацію та члени Оргкомітету, Виборчої комісії, відповідно до особистого бейджу.