Трудовий колектив Одеського національного медичного університету висунув кандидатуру Валерія Запорожана на обрання ректором

18 листопада Конференція трудового колективу ОНМедУ одноголосно підтримала кандидатуру академіка Валерія Запорожана на заміщення посади ректора. Нагадаємо, вибори ректора відбудуться 25 листопада.

Раніше кандидатуру Валерія Запорожана підтримала Наглядова рада ОНМедУ. З її рішенням членів Конференції ознайомив професор Федір Костєв, голова організаційного комітету з виборів ректора: «Наглядова рада одноголосно визнала задовільною роботу університету в період 2011-2018 роки, коли його очолював Валерій Миколайович Запорожан. Члени Наглядової ради акцентували увагу на стрибку, який наш університет зробив і в учбовій, і в лікувальній діяльності. В нас багатогалузева база, контрактна система навчання іноземних студентів. За ці 25 років було чимало викликів і складнощів, але ми подолали їх разом».

Професор Володимир Грубник наголосив, що за останні 10 років в ОНМедУ відродилася хірургічна наука, були впровадження найсучасніші методи діагностики та європейські стандарти: «Валерій Миколайович нас стимулює. Він — президент асоціацій хірургів і гінекологів. На сьогодні ми є лідерами на пострадянському просторі в цих галузях. Тому я підтримую його кандидатуру і впевнений: в разі його обрання, ми зможемо й надалі вдосконалюватися і розвиватися».

Програма кандидата в ректори Валерія Запорожана, як це передбачено законодавством, опублікована на сайті університету, тож всі бажаючі могли заздалегідь з нею ознайомитися. «Ми підтримуємо програмні кроки Валерія Запорожана. Він — людина на всі часи: поважає пам’ять попередників, будує сучасне сьогодні і завжди має великі плани на завтра. Ми готові бути в команді, на яку Валерій Миколайович завжди зможе покластися», — наголосила заступник бухгалтера ОНМедУ Любов Малашевська.