Проведено позачерговий інструктаж студентів щодо правил внутрішнього розпорядку, правил техніки безпеки та пожежної безпеки, протиепідемічних правил

Згідно з розпорядженням адміністрації Одеського національного медичного університету, 3 вересня проведено позачерговий інструктаж студентів, що мешкають у гуртожитках №№ 1/1, 1/2 та 3, щодо правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки та пожежної безпеки, протиепідемічних правил.

Крім вітчизняних студентів і студентів-іноземців, на інструктажі були присутні декан, заступник декана міжнародного факультету, вихователі й коменданти гуртожитків.

Директор-розпорядник студентського містечка ОНМедУ Юдін А. А. і старший вихователь, доцент Панченко О. Є. розповіли студентам про головні вимоги щодо дотримання правил внутрішнього розпорядку, техніки безпеки, пожежної безпеки та протиепідемічних правил.

Панченко О. Є. надав інформацію про останні пожежі в Одесі та гуртожитках вишу, ознайомив з «Положенням про користування гуртожитками Одеського національного медичного університету». «У гуртожитках неприпустимо та заборонено використання будь-яких електронагрівальних, опалювальних та електропобутових приладів, не передбачених інструкцією», — наголосив Олександр Панченко.

За результатами доповідей, питань студентів, враховуючи актуальність зазначеної проблеми, було вирішено створити рейдову групу в складі деканів (заступників деканів), вихователів, комендантів, старост гуртожитків, кураторів і старост поверхів для проведення обстежень та здійснення профілактичних заходів щодо дотримання правил пожежної безпеки. Рейдова група повинна організувати обстеження соціально-побутових умов проживання студентів, під час яких особливу увагу приділити роз’ясненню заходів безпеки життєдіяльності та правил пожежної безпеки при використанні опалювальних і електропобутових приладів.

Також необхідно за безпосереднього керівництва офіційних представників пожежно-рятувальної служби МНС провести детальний інструктаж студентів, що мешкають у гуртожитках ОНМедУ, щодо правил техніки пожежної безпеки та навчання евакуації з гуртожитків у разі виникнення пожежі.