Екскурсія студентів перших курсів медичних факультетів до Інституту Філатова

Студенти 1-го курсу медичних факультетів ОНМедУ відвідали Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. академіка Володимира Філатова.

Впродовж екскурсії співробітники закладу розповіли про біографію академіка Володимира Філатова, його наукові методи, винаходи та досвід, а також про наукові дослідження та досягнення Інституту. Студенти відвідали музей Інституту та приватний будинок-меморіал академіка Філатова, зустрілися з пораненими військовими, які проходять курс стаціонарного лікування в Інституті та передали їм гостинці.

Увага до поранених з боку наших студентів є дуже важливою не тільки і не стільки для героїв, скільки для нас самих, адже ми маємо бути вдячні і пам’ятати, кому ми зобов’язані кожним прожитим спокійним днем.

Подвиг щодня здійснюють і хірурги-офтальмологи Інституту, дотримуючись гаслу академіка Володимира Філатова: “Кожна людина має бачити сонце!”

Викладач кафедри суспільних наук
Дмитро БОНДАРЕНКО