“Discussion club” продовжується в 2021-2022 році!

Шановні колеги!

З радістю нагадуємо, що сумісний щомісячний проект кафедри Акушерства і гінекології, Симуляційних медичних технологій та Навчально-виробничого комплексу інноваційних технологій навчання, інформатизації, безперервної освіти (НВК ІТНІБО) “Discussion club” продовжується в 2021-2022 році!

Наступна зустріч, що відбудеться 15.09.21 (База-лекційна аудиторія кафедри акушерства та гінекології Багатопрофільного медичного центру ОНМедУ, вул.Пастера, 9) о 15:00, має назву “Family planning”. Вона присвячена важливим питанням планування сім’і та актуальним проблемам, з якими можуть зіткнутися майбутні працівники сфери охорони здоров’я.

До Агенди дня також включено вподобаний учасниками сценарій роботи із пацієнтами “Challenging Patient Consultation”, де роль хворої людини будуть виконувати співробітники підрозділу Стандартизованих пацієнтів НВК ІТНІБО, з якими працювали вже більшість студентів 6 курсу, та розділ із імплементації навичок сповіщення поганих новин пацієнтам за протоколом SPIKES.

До зустрічі запрошуються студенти 4-6х курсів вітчизняних та іноземного факультетів.

Нагадуємо, що “Дискусійний клуб” був створений для студентів ОНМедУ різного рівня володіння англійською мовою. Учасники мають можливість обговорювати цікаві клінічні кейси та підготувати себе до роботи в специфічних умовах, що можуть виникнути у них під час подальшої лікарської практики. Всі кейси моделюються лікарями-практиками та модеруються викладацько-професорським складом.

Для участі у гібридній формі “Дискусійного клубу” просимо попередньо зв’язатись з Андрієм Добровольським через Фейсбук /Інстаграм та налагодити рекомендоване обладнання: постійний зв’язок з мережею Інтернет, навушники, можливість відеозв’язку, активний Університетський аккаунт в Microsoft Teams .

Чекаємо на Вас!

До зустрічі!