«День відкритих дверей» очима абітурієнтів

Протягом двох днів в ОНМедУ проходив «День відкритих дверей».

5-го липня в онлайн форматі відбулася зустріч потенційних студентів Одеського національного медичного університету з представниками закладу. Пролунали вітальні слова ректора академіка Валерія Запорожана та першого проректора професорки Валерії Марічереда. Декани коротко оприлюднили інформацію про свої факультети, на яких навчаються спеціальностям «Медицина», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація», а здобувачі вищої освіти різних курсів та інтерни за допомогою цікавих роликів розказалипро студентське життя та навчання.

Відповідальний секретар приймальної комісії Геннадій Степанов детально розповів про особливості вступної кампанії 2023, правила прийому та відповів на численні запитання охочих оволодіти медичними спеціальностями.

6-го липня для абітурієнтів, які мріють стати лікарями, та їх батьків було проведено екскурсії Університетською клінікою, Інноваційним навчальним симуляційним центром та знаменитою одеською «Анатомкою».

Деякі вступники поділилися своїми враженнями.

За словами випускниці київської школи «Оптима» Анастасії Петрової, «День відкритих дверей» був корисним і цікавим заходом. «Я мрію стати лікарем-стоматологом. Ніяк не могла визначитися — вступати до київського чи одеського університету. Зараз сумніву немає — тільки ОНмедУ! Дуже сподобалась Університетська клініка: і новітнє медичне обладнання, і палати, і операційні, і навчальні кімнати, і симуляційні класи! Чудові співробітники! До нас були уважні та доброзичливі. У них така гордість за свою клініку, аж мені захотілося в ній працювати!», — із захопленням розповіла дівчина.

Випускниця одеського ліцею «Лідер» Світлана Будилко теж хоче вступати до Одеського національного медичного університету, тому вже не перший раз бере участь у «Дні відкритих дверей». «Мені подобається, як проводиться цей захід. Мені було цікаво познайомитися, хоча й онлайн, із ректором, деканами, студентами. Із великим задоволенням ходжу на екскурсії. Завжди гостинно зустрічають нас співробітники кафедри симуляційних технологій. Манекени, симулятори, майстер-класи та вікторини. На цей раз — тренінг із серцево-легеневої реанімації. Дуже цікаво!», — відмічає Світлана.

Софія Нікуліна, ще одна випускниця одеського ліцею «Лідер», хоче вступати до медичного факультету ОНМедУ, тому вона не тільки постійна учасниця «Дня відкритих дверей», а й постійний відвідувач офіційного сайту університету. «Хочу більше знати про життя університету, тому на сайті читаю новини та газети. Треба ж знати, куди йдеш вчитися! І екскурсіями університету з цього ж приводу ходжу. Все вразило, особливо анатомічний та патанатомічний музеї. Стільки унікальних експонатів! А деякі з них зроблені у різні роки студентами та викладачами. Приголомшливо!», — захоплюється потенційна студентка.