Делегація з Індії в ОНМедУ

1 жовтня 2021 року Одеський національний медичний університет відвідала делегація з Індії. З метою підвищення обізнаності громадян Індії про Одеський національний медичний університет та надання інформації з перших вуст про його освітні програми до університету прибули: відомий консультант з питань освіти та кар’єри, консультант щодо закордонної освіти в Індії, доктор Талііл Подувал Сетхумадхаван, найпопулярніший блогер в Індії Алангаттукаран та представник компанії-партнера «САНТА-МОНІКА» Ажекал Мохамед Башир Таліб.

В рамках візиту іноземні гості зустрілись з проректором з науково-педагогічної роботи д. мед. н., професором І. П. Шмаковою та деканом міжнародного факультету, доцентом Е. С. Бурячківським. Одеська сторона розповіла про освітні програми університету, про потужну базу для освітнього, наукового та лікувального процесу, про відмінності ОНМедУ від інших медичних закладах України та основні напрямки підготовки іноземних студентів.

«Не одне десятиліття наш університет навчає індійських студентів. Практично всі вони дисципліновані, організовані і мають велику тягу до отримання знань. Ми раді, що як і раніше, цікаві громадянам з Індії, готові і далі приймати їх на навчання»,- наголосила Ірина Шмакова.

Було обговорено шляхи майбутньої довготривалої співпраці.

Членів делегації дуже зацікавили симуляційний центр та симуляційні класи, оснащені високотехнологічними симуляторами, що дозволяє студентам відпрацьовувати практичні навички з усіх дисциплін, передбачених навчальною програмою навіть в період пандемії.

Також іноземні гості побували в музеї історії університету, анатомічному та патологоанатомічному музеях.

І наостанок візиту гості з Індії зустрілися зі своїми співвітчизниками, студентами ОНМедУ, які поділилися своїми враженнями про навчання в університеті.