«Дебют першокурсника»-2017

2 листопада 2017 року в аудиторії № 1 головного корпусу ОНМедУ відбувся другий інтелектуальний конкурс «Дебют першокурсника», організований силами студентського самоврядування, профкомом студентів та студентським науковим товариством ОНМедУ.

Темою заходу було обрано «Вакцинацію» . Метою конкурсу було підвищення пізнавального інтересу та навчальної мотивації, формування навичок логічного мислення та культури виступу  у студентів І курсу.

На гру було зареєстровано 5 студентських команд  по 5 осіб у кожній. Захід був проведений у три етапи:

І етап«Привітання команд». Під час проведення цього етапу членами журі було оцінено креативність команд, їх девіз, емблему, групу підтримки та загальний елемент одягу.

ІІ етап «Змагання команд».  У ході цього раунду команди були поділені згідно жеребкуванню. Кожна команда розкривала свою тему:

  • Команда «Прихована загроза» – «Вітряна віспа»;
  • Команда «Дилема» – «Кашлюк»;
  • Команда «Безсонні» – «Туберкульоз»;
  • Команда «Одноклітинні» – «Грип»;
  • Команда «Корінь інтелекту» – «Гепатит В».

ІІІ етап – вікторина « Правда чи неправда». У цій частині конкурсу всім командам було запропоновано 20 запитань, на які учасники мали відповісти «Правда чи брехня».

Під час виступу студенти показали усі свої здібності: високий рівень оволодіння матеріалом, вміння переконливо відстоювати свою думку під час дискусій, злагоджену командну роботу та творчий підхід.

Після завершення конкурсного етапу розсудити суперечки та підвести підсумки допомогла   к.м.н., доцент кафедри пропедевтики педіатрії, лікар вищої категорії, національний тренер ЮНІСЕФ Гурієнко Катерина Олександрівна.

Оцінка виступів команд здійснювалась високопрофесійним журі, до складу якого входили: голова журі – проф. Холодкова О.Л., к.м.н., проф. Талалаєв К.О., з.д.н.т. України, проф. Годован В.В., д.мед.н.,проф Чабан Т.В., з.д.н.т. України, проф. Годлевський Л.С., проф. Котюжинська С.Г., проф. Юшковська О. Г., проф. Даниленко А.І. доц.. Гурієнко К.А., доц. Вальда В.В., доц. Анісімов В.Ю., доц. Бурдіна Я.Ф., доц. Левицька Н.А.

Після підрахунку балів були визначені переможці:

  • І місце посіла команда «Безсонні» , що є об’єднанням представників з медичних факультетів №1 та №2. Така спрямована діяльність міжфакультетської команди свідчить про те, що для досягнення найвищого результату необхідна згуртованість та порозуміння.
  • Срібло здобула команда «Прихована загроза».
  • Бронзою відзначили команду «Одноклітинні».

Команди-призери були нагороджені почесними дипломами, медалями та цікавою літературою.

Потрібно відмітити, що даний захід проведений на високому рівні, конкурс був цікавим та корисним для студентів, що говорить про його важливість.

Автор статті: Голова студентського самоврядування МФ № 2, студент 3 курсу Богомолов Д.О.

Фотографії: Інформаційний відділ студентського самоврядування МФ № 2, студентка 2 курсу Бєлкіна О.А.