Cпілкування без обмежень!

У cереду, 15.11.17 , на кафедрі акушерства та гінекології № 1 (завідувач- професор Гладчук Ігор Зіновійович)  відбувся захід  – Discussion Club: Challenging Medical Problems in Youth.

Мультилінгвальність є одним із найважливіших інструментарієв  у практичній діяльності лікаря та науковця. Здатність приймати участь у дискусії, формувати та відстоювати свою точку зору з використанням сучасної міжнародної медичної термінології сприяє підвищенню комунікативних навичок.

Кафедрою акушерства та гінекології № 1  була запропонована дискусія англійською мовою за акушерсько-гінекологічною тематикою для вітчизняних та іноземних студентів.
Керівництвом університету, міжнародним деканатом та кафедрою акушерства та гінекології №1  були створені всі умови для комфортного спілкування та обміну думками. Кожен студент мав можливість анонімно задати питання. Під час обговорення кожен студент на рівні із викладачами мав  змогу  виказати свою точку зору перед аудіторією. Найбільш жвавий інтерес викликали такі питання : «Як працювати із жертвами насильства?», «Як захистити себе під час випадкового статевого акту?», «Який кращий вік для вагітності?» та «Що робить лікаря щасливим?».

В якості модераторів виступали заступник декана міжнародного факультету, доцент Кукушкін Віталій Наумович, завуч кафедри акушерства та гінекології №1 професор Волянська Алла Георгіївна,  професор Руденко Ірина Василівна, доцент Каштальян Марина Михайлівна, асистент Каштальян Наталія Михайлівна, клінічні ординатори Кушнір Галина та Хомутовський Володимир, член Ради Товариства Молодих Вчених – Добровольський Андрій.

Можливість вільного спілкування між викладачами кафедри та студентами із проблемних питань отримала дуже схвальні відгуки від студентів та побажання установити ці зустрічі щонайменш раз на місяць.

Кафедра акушерства та гінекології № 1 щиро запрошує всіх бажаючих приєднатись до участі у наступних засіданнях дискусійного клубу.

До зустрічі!