Вітаємо новий склад Студради університету!

16 листопада 2017 року у головній аудиторiï ОНМедУ вiдбулася позачергова звітно-виборча Конференція студентського самоврядування, на підставі дострокового складання повноважень діючого голови студентськоï ради університету В. Здорiковоï.

Згідно існуючого Положення про студентське самоврядування в ОНМедУ, на конференцію було обрано 216 делегатів з числа студентів медичних, фармацевтичного, стоматологічного і міжнародного факультетів. У голосуваннi прийняло участь 176 студентiв. За порядком денним Конференції В. Здорiкова звітувала про роботу Студради університету за період її обрання (квітень-листопад 2017 р.). Голова контрольно-ревізійної комісії Д. Деревінський доповів про результати проведеної перевірки фінансово-господарської діяльності Студради університету за звітний період. Загалом Конференція затвердила звіти Студради і контрольно-ревізійної комісії за вищенаведений термін.

Наступним питанням було обрання голови і складу студради університету на новий термін. Серед претендентів на посаду голови Студради унiверситету були студентки медичних факультетів 4 курсу К. Бахнюк і 6 курсу Г. Заровна, які представили свої Програми розвитку і напрямів діяльності Студради. Згiдно з результатами таємного голосування, головою Студентської ради ОНМедУ обрано Бахнюк Катерину.

У складі Студради університету обрані голови комісій:

– з навчально-виховної роботи – Кірчева Вікторія

– з наукової діяльності – Наговіцин Олександр

– з соціально-побутової роботи – Боєв Ярослав

– з санітарно-просвітницької роботи – Танасійчук Олена

– зі спортивно-оздоровчої роботи – Багіна Марина

– з культурно-масової роботи – Кулікова Катерина

– з інформаційної роботи – Авакімов Артем

– з міжнародної роботи – Хакім Карина

Також були прийняті деякі доповнення до існуючого Положення про студентське самоврядування в ОНМедУ.

На Конференції був присутній ректор нашого університету, академік НАМН України, професор В.М.Запорожан, який привітав студентство з наступаючим 17 листопада Міжнародним Днем студента, новий склад Студради університету і підкреслив, що адміністрація університету завжди підтримує всі прогресивні починання з боку як студентів, так і викладачів та закликав студентство активно брати участь в реалізації проектів, спрямованих на поліпшення життєдіяльності університету («Покращимо Аlma mater разом» та ін.).

Вітаємо новий склад Студентськоï ради унiверситету, бажаємо їм успіхів та сподіваємося, що девіз програми нової голови студради університету К. Бахнюк «Підтримка існуючих традицій і згідно вимогам часу подальший перспективний розвиток студентського самоврядування університету» з успіхом буде втілюватися в життя нашої Аlma mater і Студрада зможе не тільки примножити традиції, а й буде плідно розвиватися, збагачуючи новими кольорами студентського життя!

Інформаційний відділ Студради ОНМедУ

фотографії О. Бєлкіна