Спростування фіктивної інформації щодо роботи клінічних кафедр ОНМедУ

Шановні колеги!

Протягом жовтня поточного року за ініціативи постійної депутатської комісії з охорони здоров’я Одеської міської ради проводилось вивчення ефективності використання приміщень клінічних кафедр, розташованих в деяких лікувальних закладах міста згідно Наказу МОЗ України №273 від 14.09.1998 р.

До складу робочої групи увійшли представники університету, департаменту охорони здоров’я, депутати, громадські діячі (спільний наказ ОНМедУ та департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради №604-о (332) від 18.09.2017р.)

Офіційних висновків робоча група досі не зробила, не дивлячись на неодноразові звернення з цього приводу представників університету.

В той же час, на деяких сайтах в Інтернеті розповсюджується фіктивна інформація за підписом неофіційних осіб, де наведені недостовірні чутки та зроблені некомпетентні висновки про роботу клінічних кафедр та пропонуються дії всупереч Наказу МОЗ України №174 від 05.06.1997р.

Наголошую – інформація не відповідає дійсності і ії не можна брати до уваги.

Заступник голови робочої групи К.О. Талалаєв