Безкоштовний доступ до ресурсів проекту Research4Life

На​ 2025 рік​ науковцям та студентам Одеського національного медичного університету подовжено​ безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів​ проекту​ Research4Life.

Більш ніж 15 видавців відкрили електронні колекції книг і журналів для користувачів ОНМедУ, зокрема, Elsevier; Springer Nature; John Wiley & Sons; Taylor & Francis; Emerald; Sage Publications; Oxford University Press; Cambridge University Press; IOP Publishing та інші.
Загальний об’єм контенту платформи складає майже75 тис. книг, понад 12,5 тис. журналів і бази даних.

Отримати доступ​ (інституційний логін та пароль для входу) до вмісту платформи Research4Life можна за запитом на адресу​ [email protected]

Детальніше​ тут

Національний координатор Research4Life​ -​ Державна науково-технічна бібліотека​ України​ пропонує:

• на офіційному​ YouTube-каналі​ ​ ​ серію вебінарів​ про отримання доступу, роботу з порталом Research4Life та здійснення ефективного пошуку наукової літератури;
  • консультації з питань використання ресурсів порталу​

(адреса​ e–[email protected],​ ​ зворотня форма за​ посиланням)

Загальний перелік інформаційних міжнародних ресурсів, наданих для науковців та здобувачів вищої освіти ОНМедУ, див.​ тут