На кафедрі акушерства та гінекології студенти відпрацювали практичні навички

Триває навчальный процесс на кафедрі акушерства та гінекології ОНМедУ (завідувач проф. І. З. Гладчук) у класі симуляційного навчання з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Студенти мали змогу відпрацювати базові практичні навички з гінекології та акушерства.

Після довготривалого онлайн навчання приступити до практичної частини гінекології було вкрай необхідно, адже вміння проводити пальпацію, огляд, забір аналізів є дуже важливим для майбутніх лікарів. Слід зазначити, що в класі панувала дружня конструктивна атмосфера, а відпрацювання навичок, як відмітили студенти, принесло відчуття задоволення.

Активну участь в опануванні та тренінгу практичних навичок приймали студенти 8-ї групи 4-го курсу, а саме: Ніколова Юлія, Чех Христина, Цимбалиста Софія, Романець Олег, Петришин Сергій.

Професор А. Г. Волянська, асистенти Л. М. Попова, О. І. Шевченко, І. В. Антонечко і Г. Ю. Кушнір підготували та прийняли участь у відпрацюванні практичних навичок у симуляційному класі.

Таким чином, вміння проводити медичні маніпуляції з дисципліни акушерства та гінекології є вкрай необхідними для підготовки лікарів загальної практики.