На Вченій раді відзвітували про підготовку до опалювального сезону

Одеський національний медичний університет готується до роботи в період опалювального сезону 2021/2022. Про це повідомлялося на засіданні Вченої ради, яке пройшло під головуванням ректора ОНМедУ, голови Вченої ради, академіка Валерія Запорожана.
Проведена планова перевірка систем водопостачання в головному корпусі, а також лічильників і манометрів. Теплопункти прийняті в експлуатацію і готові до подачі тепла. Виконаний ремонт водопроводу за адресою пров.Валіховський, 5. Розпочато ремонт зовнішніх тепломереж за адресою вул. Пастера, 2а.
Роботи тривають в плановому режимі. Навчальні корпуси, гуртожитки, а також приміщення університетської клініки в цілому підготовлені до роботи в зимовий період.