Всеукраїнська конкурсна програма “Кращий студент України – 2021”

Любі друзі!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Студентська республіка” з нагоди Міжнародного дня студента реалізує Всеукраїнську конкурсну програму “Кращий студент України – 2021”. А ми, у свою чергу, запрошуємо всіх студентів ОНМедУ, як вітчизняних, так і іноземних, прийняти участь у цій програмі!

Ви зможете позмагатися за перемогу в одній з багатьох номінацій. Для участі потрібно зареєструватися на офіційному сайті програми studrespublika.com.

Перший етап проводитиметься на рівні ОНМедУ та буде етапом відбору студентів для подальшої участі в конкурсі; термін закінчення першого етапу – грудень 2021 року.

Більш детальну інформацію щодо порядку проведення конкурсу Ви зможете знайти на сайті програми.
Бажаємо успіхів! Наважуйтеся та проявіть себе там, де Ви найсильніші!

Координатор мережі Студреспубліки – Олександр ЩЕРБА (044)529-13-75, (063)267-44-90, [email protected]