Арцизька центральна опорна лікарня запрошує випускників ОНМедУ на роботу

В рамках ініціативи Департамента охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації щодо збільшення кваліфікованих кадрів у медичних закладах інтерни Одеського національного медичного університету з екскурсією відвідали Арцизьку лікарню.

Арцизька лікарня — одна з 13 опорних лікарень області. Вона обслуговує мешканців 4 районів: Тарутинського, Саратського, Татарбунарського і Арцизького. За оснащенням, якістю ремонту і рівнем медичного персоналу цей медзаклад нічим не поступається кращим міським лікарням Одеси. Зокрема, наявні сучасні КТ і УЗД апарати, пересувний рентген, інфузомат, дефібрилятор, електровідсмоктувачі, нові автомобілі швидкої, оснащене відділення екстреної допомоги. Окрім того, в Арцизький лікарні облаштоване відділення для прийому хворих на Covid-19 на 115 ліжок. В наявності концентрований кисень та всі необхідні препарати для лікування таких пацієнтів за державний кошт, окрім додаткових ліків, що не входять у базову програму лікування.

У лікарні працює телемедицина, організована кафедрою біофізики, інформатики і медичної апаратури ОНМедУ на чолі з професором Леонідом Семеновичем Годлевським.

Генеральний директор Арцизької лікарні Зиновій Іванович Челак повідомив, що наразі у закладі є вакансії анестезіологів, невропатологів, педіатрів і запросив випускників ОНМедУ до працевлаштування. Тут створені всі умови для надання висококваліфікованої медичної допомоги пацієнтам та професійного розвитку лікарів. Крім того, лікарня надає своїм працівникам безкоштовне житло, а також оплачує комунальні послуги.