Відбувся черговий майстер-клас для англомовних студентів 6-го курсу міжнародного факультету

6 травня відбувся черговий майстер-клас для англомовних студентів 6-го курсу міжнародного факультету. Майстер-клас почався з активного опанування практичних навичок на стимуляторах кафедри акушерства та гінекології медичного університету. У симуляційному класі з дотриманням усіх протиепідемічних заходів студенти відпрацювали базові навички з гінекології та акушерства щодо підготовки до випускного екзамену у форматі ОСКІ. Опанування та тренінг практичних навиків пройшов у дуже конструктивній атмосфері, особливо активну участь приймали студенти із Ізраїлю, Італії, Індії, а саме: Марджіех Наталі, Амрітпал Сінгх Шарма Мукул, Ядав Вікас Кумар, Гупта Аман, Рой Рошан, Асла Юсеф. Вчителя, що підготовили та прийняли участь у майстер-класі: профессор Волянська А. Г., доцент Павловська О. М.,  асистент Кушнір Г. Ю. Авжеж вміння проводити медичні маніпуляції з дисципліни акушерства та гінекології є вкрай необхідними для підготовки лікарів загальної практики та сімейної медицини.