Як впливає пандемія на освітній процес? Спочатку здавалось, що життя on-line не можливе і скоро все скінчиться, але сьогодні ми розуміємо, що світ ніколи вже не буде таким, як раніше. Але нові перешкоди — то нові можливості. Наукова весна 2021 року видалась для лікарів-інтернів кафедри педіатрії № 3 з післядипломною підготовкою надзвичайно врожайною. Наші лікарі-інтерни завжди були працьовиті та завзяті, приймали участь у студентських конференціях та конференціях молодих вчених як в Одесі, так і в інших містах. Але цього року on–line формат проведення конференцій дозволив нашим інтернам ніби то переміщуватися в часі та бути присутніми на багатьох засіданнях майже одночасно, просто перемикаючи конференції та переходячи з платформи на платформу. Кордони стерлись, відстані в сотні кілометрів між містами України стали долатись в один клік, і звичайно, активні, розумні, завзяті, працьовиті молоді вчені скористалися цією нагодою, щоб заявити про себе, при цьому зібравши неабиякий врожай винагород.

Ю. Л. Грекул — лікар-інтерн 2-го року навчання зайняла перше місце на секції молодих вчених на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини», присвяченій 110-річчю І. В. Савицького в Одесі.

К. В. Петровська, О. В. Познар — лікарі-інтерни 2-го року навчання зайняли почесне друге місце на секції молодих вчених на конференціях з міжнародною участю для студентів та молодих вчених в Одесі та Полтаві, де виступили з дослідницькою роботою, та третє місце — на науково-практичній конференції з міжнародною участю, присвяченій пам’яті академіка В. Г. Майданника у Київі, де поділилися цікавими клінічними випадками, які мали місце на клінічних базах.

Н. А. Щербак та А. С. Свирина — інтерни-неонатологи, також поширили свій досвід не лише в рідних стінах, опублікувавши роботу у збірнику тез Одеської конференції для студентів та молодих вчених, а ще й прийнявши участь у науково-практичній конференції у Івано-Франківську.

О. О. Шаповалов, Д. С. Васильєва, А. О. Мартинюк — лікарі-інтерни 1-го року навчання також розпочинають свій науковий шлях та опублікували свої роботи в збірнику тез Одеської конференції для студентів та молодих вчених.

Пишаємося своїми майбутніми колегами! Цінний досвід та вдалий старт!