Вітання Валерія Запорожана з Великоднем

Дорогі колеги і студенти! Шановні українці і всі християни східного обряду! Від щирого серця вітаю вас зі Світлим Воскресінням Христовим!
Справжній лікар має бути насамперед Людиною з високими духовними і моральними принципами. Цій істині мене навчили мої вчителі, а я навчаю своїх учнів. В чому полягають ці принципи? У любові до ближнього, у здатності присвятити всього себе служінню іншим, у боротьбі за життя, у здатності в найскрутніші часи зберігати в серці добро. І хоча ми, лікарі, віримо перш за все в науку, силу розуму і людської волі, однак в щоденній роботі сповідуємо ці істинно християнські канони.
Великдень — одне з найсвітліших і об’єднуючих свят. Це час аналізувати власні вчинки, допомагати тим, хто потрапив у скрутні життєві обставини. Особливо зараз, коли Україна і весь світ борються з пандемією, і тисячі людей зіткнулися з підступною хворобою. Однак Христове Воскресіння дарує впевненість — ми впораємося зі всіма викликами, і життя переможе.
Шановні друзі, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, впевненості у завтрашньому дні та божої благодаті. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Ректор та голова Вченої ради
Одеського національного медичного університету академік Валерій Запорожан