Проведено ревізію електротехнічної фурнітури гуртожитків ОНМедУ

Чергову перевірку щодо усунення недоліків умов проживання в університетських гуртожитках здійснили представники студентського профкому ОНМедУ та головний інженер закладу. Цього разу вони відвідали гуртожитки 1/1 та 1/2 на вул. Ядова, 4-а. Було проведено ревізію електротехнічної фурнітури, починаючи з підвалу до дев’ятого поверху. З’ясовано, що виконано заміну застарілих освітлювальних приладів, розеткових груп, електричних вимикачів та автоматів, усі відкриті ділянки проводки заховані у кабельні пластикові короби, відремонтовано всі міжповерхові розподільчі електричні щити з обмеженим доступом від сторонніх осіб, проведені технічно-профілактичні роботи у внутрішній трансформаторній підстанції та заміна застарілих електротехнічних вузлів/пристроїв. «Проведеною роботою щодо електрики ми задоволені, але багато ще є робити», — зазначив головний інженер ОНМедУ Сергій Чаплинський.

Студенти гуртожитку теж задоволені роботою електротехнічної служби університету. За словами студентки 4-го курсу медичного факультету № 2 Діани Печак, електрика була основною проблемою в гуртожитку. «Раніше було багато скарг, що вимикається світло, горять розетки, багато чого погано працює. На даний момент я можу сказати, що роботи у цьому напрямі проведено багато, дійсно і щитки змінено, і світло не вимикається. Стосовно заміни розеток в кімнаті, також стало простіше — треба записатися на вахті і викликати електрика, який обов’язково прийде. Отже, бачимо покращення», — відмітила Діана.