Студенти ОНМедУ відвідали операційне відділення Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Активні студенти Одеського національного медичного університету цього разу вирушили з директором Департаменту охорони здоров’я ООДА в поїздку не до районних лікарень, а до операційного блоку Одеської обласної дитячої клінічної лікарні.

Разом з керівником Департаменту охорони здоров’я Наталією Одарій-Захар’євою студенти 4-го курсу медичного факультету відвідали операційне відділення, де на власні очі побачили підготовку до надскладної операції новонародженої дитини, яка народилась з ознаками вродженої вади серця.

Цього ж дня майбутні лікарі мали змогу спостерігати за командною роботою талановитих кардіохірургів Одеської обласної дитячої лікарні, які оперували маленьку дівчинку.