День єднання на кафедрі медицини катастроф та військової медицини та в гуртожитках ОНМедУ

16 лютого в Україні вперше відзначили День єднання згідно з Указом Президента від 14 лютого 2022 року № 53/20221.

На кафедрі медицини катастроф та військової медицини відбувся  загальний  збір професорсько-викладацького складу та всіх співробітників, на якому були проведені заходи, присвячені протидії гібридним загрозам, інформаційно-пропагандистському впливу та консолідації суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.

Завідувач кафедри, заслужений лікар України, учасник бойових дій, що брав безпосередню участь в антитерористичній операції, доцент, полковник медичноi служби Володимир Майданюк  довів, що з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість цей день став одним із наріжних каменів формування національної ідентичності українців.  Він відзначив, що наша держава сьогодні сильна як ніколи і що 16 лютого стало не днем нападу, а Днем єднання — фактичного єднання суспільства! О 10 годині співробітники виконали Державний Гімн України.

В усіх гуртожитках ОНМедУ було піднято Державний Прапор України.

Перед адміністрацією гуртожитків, студентським активом а також  студентами-іноземцями, для яких  питання світового порядку, стабільності, єдності в Україні теж дуже важливі, виступили старший вихователь доцент, полковник медичноi служби Панченко О. Є. та вихователі гуртожитків асистент Кірчев В. В. і полковник медичноi служби Басюк В. С. У виступах йшлося про консолідацію суспільства навколо територіальної цілісності, соборності та захисту незалежності України.