За крок до майбутнього!

Завдяки заходам, що відбуваються в ОНМедУ в межах Дня відкритих дверей, старшокласники та випускники шкіл мають змогу ближче ознайомитись з діяльністю обраного ними вищого навчального закладу.

Одеський національний медичний університет – це найкращий вибір для тих, хто бачить своєю професією медицину, можливість повертати здоров’я та повноцінне життя людям.

Бути медиком – це не просто фах, це покликання душі! І саме Одеський національний медичний університет дає здобувачу вищої освіти змогу розкрити свій талант. Адже навчання в ОНМедУ містить в собі всі методи сучасних освітніх можливостей, новітні технології та різноманітне обладнання, за допомогою чого й відбувається підготовка майбутніх спеціалістів.

Час обирати своє майбутнє!