Молодіжний ярмарок вакансій «Траєкторія твоєї кар’єри»

Сьогодні, 22 травня в Міському саду Одеси відбувся Молодіжний ярмарок вакансій «Траєкторія твоєї кар’єри». Цей захід було ініційовано Молодіжною радою при Одеському міському голові за підтримки Департаменту внутрішньої політики Одеської міської ради та обласного Центру зайнятості.

Цікаво, що для проведення подібного заходу  уперше було обрано саме Міський сад. І недаремно. Адже це відоме та улюблене місце в Одесі поруч із головною вулицею — Дерибасівською, де завжди багато одеситів, гостей міста, молоді, а нині й людей, які прибули до нас з інших регіонів України.  Захід привернув увагу багатьох людей, які шукають роботу чи прагнуть отримати інформацію про навчальні заклади і професії.

У «Ярмарку вакансій» взяли участь представники більше 50 фірм і організацій,  29 навчальних закладів різних рівнів акредитації Одеси та 10 громадських і благодійних фондів.

Презентації роботодавців Одеського регіону, майстер-класи з профорієнтації, інформація про стан ринку праці і вибір професії, знайомство з освітньою мережею нашої області — все це було представлено увазі відвідувачів.

Багато молодих людей зацікавилися презентаційними матеріалами про Одеський національний медичний університет.

Співробітники фармацевтичного факультету розповіли про навчання та спеціальності, які можна отримати, провели ідентифікацію лікарських засобів. Представники кафедри симуляційних медичних технологій і кафедри пропедевтики педіатрії привернули увагу одним з найбільш розвиненим сучасним напрямом освіти, за допомогою якого відбувається підготовка високопрофесійних лікарів, продемонстрували фрагменти занять на симуляторах та манекенах.

Активну участь у заході взяли здобувачі вищої освіти різних курсів ОНМедУ, які з великим ентузіазмом розповідали гостям «Ярмарки вакансій»  про свою Alma mater.

Спілкування випускників одеських шкіл та ліцеїв з викладачами і студентами закладу, безумовно, вплине на вибір їхнього професійного шляху.