Перші кроки в науці!

Гуртківці кафедри пропедевтики педіатрії Марія Вєлікова, Аліна Оверчук і Єлизавета Моргунова (4 курс 2 МФ) гідно представили результати роботи просвітницького проєкту ОНМедУ та кафедри на студентських наукових конференціях з міжнародною участю у Чернівцях, Луцьку та Одесі.

2–5 квітня 2024 року Марія Вєлікова взяла участь у ХІ Міжнародному медико-фармацевтичному конгресі студентів і молодих вчених ВІМКО 2024, що проходив на базі Буковинського державного університету (м. Чернівці). Вона представила доповідь «Досвід навчання підлітків навичкам невідкладної допомоги при масивній кровотечі із застосуванням сучасних методик» у секції «Медицина – он-лайн». Робота викликала значну зацікавленість і схвалення у членів президії  та здобула диплом ІІІ ступеню.

Єлизавета Моргунова виступила з доповіддю «Методи зупинки масивної кровотечі у дітей: аналіз світового досвіду» на науково-практичній конференції з міжнародною участю «Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини», присвяченій 100-річчю з дня народження професора Ю. Л. Курака, яка відбулася 25 квітня в Одеському національному медичному університеті. Проведено ґрунтовний систематичний огляд джерел, що базуються на доказах, та розроблено рекомендації щодо вибору оптимальних методів зупинки масивної кровотечі у дітей. Робота відзначена дипломом І ступеня.

Аліна Оверчук взяла участь у XVIII Міжнародній науковій практичній конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Молода наука Волині: пріоритети та перспективи досліджень» (Волинський національний університет імені Лесі Українки), яка проходила 14–15 травня 2024 року в м. Луцьк. Доповідь «Досвід навчання фахівців освіти методам зупинки кровотечі у дітей» була представлена на секції «Медицина, фармація, фізична терапія та ерготерапія». Робота була також високо оцінена за актуальність теми, методологію виконання дослідження, практичну частину та коректну статистичну обробку отриманих даних. В результаті, під час відкритого голосування серед членів президії та учасників конференції, Аліна була нагороджена дипломом за найкращу доповідь (І місце).

Науковим керівником даного проекту є доцент кафедри пропедевтики педіатрії Тетяна Хіменко.

Вітаємо наших молодих дослідників з дуже успішними першими кроками в науці!

Долучайтесь до нас у Telegram, щоб бути в курсі всіх заходів: t.me/childcare2023 (Гурток кафедри пропедевтики педіатрії).