1-й контрольний Twinning дзвінок між ONMedU та QMUL (Великобританія)

27 липня 2022 року відбулася друга онлайн-зустріч між Одеським національним медичним університетом та нашим побратимом Queen Mary University of London. Зустріч модерував директор із питань партнерства в Cormack Consultancy Group Філ Грей.

На зустрічі Queen Mary University of London представляли професор сер Марк Колфілд – декан факультету медицини та стоматології QMUL, професор Колін Грант – заступник директора з міжнародних питань QMUL та професор Річард Гроуз – професор кафедри Клітинної біології Центру біології пухлин факультету медицини та стоматології, керівник напряму глобальної взаємодії.

У свою чергу Одеський національний медичний університет представляли проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., професор Валерія Марічереда, проректор з перспективного розвитку, д.е.н., доцент Вікторія Борщ та пом. ректора Ірина Савченко.

Зустріч була позитивною та продуктивною. Серед іншого обговорювалися такі питання:

Створення комунікаційного мосту між студентськими спільнотами двох університетів,  обмін студентами, академічна та кадрова мобільність. Нещодавно реформований медичний навчальний план QMUL дуже зацікавив наших співробітників. Крім того, QMUL має фінансування для деяких викладацьких стипендій з України. Тому буде розглянуто ідею направлення викладачів ОНМедУ до QMUL для вдосконалення їхніх педагогічних навичок.

У переліку пропозицій ОНМедУ щодо перспективної співпраці, який був основним предметом обговорення під час зустрічі, були також деякі наукові заходи. На основі цього документу заплановано встановлення зв’язку ONMedU з відповідними науковцями QMUL для подальшого розвитку спільних наукових проектів, що становлять взаємний інтерес.