Спростування інформації низки ЗМІ про ліквідацію ОНМедУ

27 грудня кілька ЗМІ поширили інформацію про те, що Кабінет Міністрів України начебто прийняв рішення про ліквідацію Одеського національного медичного університету та утворення на його базі нового навчального закладу.

Ректорат ОНМедУ рішуче спростовує цю інформацію. На записі засідання уряду добре чутно, що пункт 5.40 із 21 параграфа регламенту, що передбачає вищевказані нововведення, вирішено доопрацювати й оформити у визначений строк із урахуванням регламентних вимог і за результатами обговорення на нараді. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Отже, ОНМедУ продовжує працювати у штатному режимі та не підлягає наразі жодній реструктуризації або ліквідації.

Шановні журналісти та працівники ЗМІ! Ми просимо вас бути уважними та ретельно перевіряти інформацію, перш ніж публікувати її. Це основоположний принцип журналістики, і ми закликаємо неухильно його дотримуватися. Новини, що не відповідають дійсності, не лише вводять в оману українців, викладачів і студентів університету, але й шкодять його міжнародній репутації, що у свою чергу може вкрай негативно вплинути на рішення українських та іноземних абітурієнтів щодо вступу до ОНМедУ.

Ми просимо виправити або видалити відповідні публікації та надалі звертатися до керівництва ОНМедУ для підтвердження інформації.

Із повагою керiвництво ОНМедУ