Шановні колеги! Дорогі студенти!

В останні дні року кожен з нас прагне підбити підсумки своєї роботи або навчання — чого досягнуто, що здійснилося, до чого доведеться докласти більше зусиль у майбутньому. Ми дивимося уперед з вірою і надією, що наступний рік буде кращим за той, що йде в історію.

Дійсно, 2018 рік став чи не найскладнішим в історії нашого університету. Він невпинно перевіряв нас на міцність: ми долали складнощі та перешкоди, відстоювали своє право на роботу і навчання, захищали статус Одеського національного медичного університету як провідного навчального закладу, яким може пишатися вся Україна. Водночас рік, що минає, був щедрим на досягнення нашого професорсько-викладацького складу, на успіхи студентів. Дякую всім вам за роботу.

Попереду багато завдань, які потрібно розв’язати. Від імені всього керівництва хочу запевнити: ми усвідомлюємо відповідальність за розвиток університету, за створення комфортних умов для роботи і навчання, збереження багатих традицій і подальший рух у напрямку європейської освіти. Ми зробимо все, щоби наступний рік став роком досягнень і успіхів кожного з вас. У колективу є все для цього: розуміння викликів і готовність відповідати на них, досвід, любов до праці, рішучість.

Друзі! Щиро вітаю всіх вас — професорсько-викладацький склад, студентів, співро­бітників — з Новим роком і Різдвом Христовим! Бажаю нових здобутків і вдалих проектів, цікавих ідей та успіху в їхній реалізації, плідної роботи над науковими дослідженнями. Міцного вам здоров’я, щастя і родинного затишку!

З повагою,
Юрій Сухін,
т. в. о. ректора, д. мед. н., професор,
Заслужений лікар України